TCG043WQLBAANN-GN00

| Tauira tauira | TCG043WQLBAANN-GN00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG043WQLBAANN-GN00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 95.04×53.856 mm |
| Whakaahuatanga | 105.5×67.2×6.2 mm |
| Mata | Glare (Haze 0%) |
| Whakatau Ratonga | 350:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 46% |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00.
Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TCG043WQLBAANN-GN00"
- Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00
- TCG043WQLBAANN-GN00 raupapa
- TCG043WQLBAANN-GN00 te ahua
- TCG043WQLBAANN-GN00 utu
- Kaihoko TCG043WQLBAANN-GN00

