Aronga
Tauwhāiti
TCG085WVLQDPNN-GN00

TCG085WVLQDPNN-GN00 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | TCG085WVLQDPNN-GN00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,8.5 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG085WVLQDPNN-GN00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 109 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 15:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| Taumaha | 310g |
| Mata | Glare (Haze 0%) |
| Area Mahinga | 184.8×110.88 mm (H×V) |
| Bezel Area | 187.4×113.5 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 210×134 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 8.7/9.2 (Typ./Max.) mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes (2 pcs) |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | AWV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 400 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 12/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.310; Wy:0.325 |
| Maama te Maama | N |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (U/D, L/R) |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| Te wa mo te rama | 70K(Typ.) (Hours) |
| Penehi Rama | 29.2/32.0V (Typ./Max.) |
| Rama i teianei | 60mA (Typ.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 200/260mA (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | HRS - FH33-40S-0.5SH(10), Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
