Aronga
Tauwhāiti
TCG104SVLPEANN-AN30

TCG104SVLPEANN-AN30 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | TCG104SVLPEANN-AN30 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG104SVLPEANN-AN30 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
TCG104SVLPEANN-AN30 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 96 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Taumaha | 475g |
| Mata | Antiglare |
| Area Mahinga | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 215.4×162.2 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 240.7×180.2 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 9.5 (Max.) mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes (4 pcs) |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
TCG104SVLPEANN-AN30 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 700 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Wā Whakautu | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.300; Wy:0.335 |
| Maama te Maama | N |
TCG104SVLPEANN-AN30 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
TCG104SVLPEANN-AN30 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| Te wa mo te rama | 70K(Typ.) (Hours) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | 380/580mA (Typ./Max.) |
TCG104SVLPEANN-AN30 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 270/300mA (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | JAE - FI-X30SSL-HF, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
