Aronga
Tauwhāiti
TCG104SVLQ*PNN-AN*38

TCG104SVLQ*PNN-AN*38 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | TCG104SVLQ*PNN-AN*38 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG104SVLQ*PNN-AN*38 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tetahi Ingoa | T-55787GD104J-LW-AHN |
| OP Temperature | -30 ~ 80 °C |
| ST Temperature | -30 ~ 80 °C |
| Taumata Whakaoho | - |
TCG104SVLQ*PNN-AN*38 Ngā Āhuahira Arotahi
| Tetahi Ingoa | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| OP Temperature | -30 ~ 80 °C |
| ST Temperature | -30 ~ 80 °C |
| Taumata Whakaoho | - |
| Te whakamarama | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Tuhinga pai i | Symmetry |
| Whakautu Tere | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Aratau Mahi | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Tuhinga o mua | - |
| Tae Tautoko | 16.7M (8-bit) |
| Te Tirohanga O waho | Sunlight Readable |
| Te whakawhitiwhiti | - |
TCG104SVLQ*PNN-AN*38 Ngā Hangarau Hangarau
| Tetahi Ingoa | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| OP Temperature | -30 ~ 80 °C |
| ST Temperature | -30 ~ 80 °C |
| Taumata Whakaoho | - |
| Te whakamarama | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Tuhinga pai i | Symmetry |
| Whakautu Tere | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Aratau Mahi | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Tuhinga o mua | - |
| Tae Tautoko | 16.7M (8-bit) |
| Te Tirohanga O waho | Sunlight Readable |
| Te whakawhitiwhiti | - |
| Tau o nga Pika | 800(RGB)×600, SVGA |
| Whakarite | RGB Vertical Stripe |
| Poutuku Puku (W × H) | 0.088×0.264 mm |
| Pihanga Pitch (W × H) | 0.264×0.264 mm |
| Tirohanga Mahinga | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| Whakakototanga Dim. | 230(W)×180.2(H) mm |
| Bezel Whakatuwhera | 215.4(W)×161.8(H) mm |
| Te Taha Whānui | 10.8 (Typ.) mm |
| Hanga Hanga | - |
| Whakatakotoranga | Landscape type |
| Ratio Whakaaro (W: H) | 4:3 |
| Mass | TBD |
| Mata | Antiglare |
TCG104SVLQ*PNN-AN*38 Atanga Waitohu
| Tetahi Ingoa | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| OP Temperature | -30 ~ 80 °C |
| ST Temperature | -30 ~ 80 °C |
| Taumata Whakaoho | - |
| Te whakamarama | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Tuhinga pai i | Symmetry |
| Whakautu Tere | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Aratau Mahi | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Tuhinga o mua | - |
| Tae Tautoko | 16.7M (8-bit) |
| Te Tirohanga O waho | Sunlight Readable |
| Te whakawhitiwhiti | - |
| Tau o nga Pika | 800(RGB)×600, SVGA |
| Whakarite | RGB Vertical Stripe |
| Poutuku Puku (W × H) | 0.088×0.264 mm |
| Pihanga Pitch (W × H) | 0.264×0.264 mm |
| Tirohanga Mahinga | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| Whakakototanga Dim. | 230(W)×180.2(H) mm |
| Bezel Whakatuwhera | 215.4(W)×161.8(H) mm |
| Te Taha Whānui | 10.8 (Typ.) mm |
| Hanga Hanga | - |
| Whakatakotoranga | Landscape type |
| Ratio Whakaaro (W: H) | 4:3 |
| Mass | TBD |
| Mata | Antiglare |
| Kei te Input o Naianei | 250/300mA (Typ./Max.) |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
| Te kai | - |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Tūnga | - |
| Pana | Pins |
| Te nui | Pin Assignment |
TCG104SVLQ*PNN-AN*38 Pūnaha Ataata
| Tetahi Ingoa | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| OP Temperature | -30 ~ 80 °C |
| ST Temperature | -30 ~ 80 °C |
| Taumata Whakaoho | - |
| Te whakamarama | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Tuhinga pai i | Symmetry |
| Whakautu Tere | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Aratau Mahi | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Tuhinga o mua | - |
| Tae Tautoko | 16.7M (8-bit) |
| Te Tirohanga O waho | Sunlight Readable |
| Te whakawhitiwhiti | - |
| Tau o nga Pika | 800(RGB)×600, SVGA |
| Whakarite | RGB Vertical Stripe |
| Poutuku Puku (W × H) | 0.088×0.264 mm |
| Pihanga Pitch (W × H) | 0.264×0.264 mm |
| Tirohanga Mahinga | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| Whakakototanga Dim. | 230(W)×180.2(H) mm |
| Bezel Whakatuwhera | 215.4(W)×161.8(H) mm |
| Te Taha Whānui | 10.8 (Typ.) mm |
| Hanga Hanga | - |
| Whakatakotoranga | Landscape type |
| Ratio Whakaaro (W: H) | 4:3 |
| Mass | TBD |
| Mata | Antiglare |
| Kei te Input o Naianei | 1.03/1.34A (Typ./Max.) |
| Putanga Whakauru | 12.0±1.2V |
| Te kai | - |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Tūnga | - |
| Pana | Pins |
| Te nui | 8S4P |
| Momo Momo | WLED |
| Whakawhiti | - |
| Hanga Hangaira | 4 strings |
| Life Pamp | 70K(Typ.) (Hours) |
