TFT1P3320-W-E
| Tauira tauira | TFT1P3320-W-E |
|---|---|
| Pae Waitohu | TRULY |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 220×176 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TFT1P3320-W-E Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 38.28×30.62 mm |
| Whakaahuatanga | 46.4×42.8 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 1S4P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | CPU , 38 pins |
| Putanga Whakauru | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TRULY TFT1P3320-W-E.
TRULY TFT1P3320-W-E he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TRULY TFT1P3320-W-E pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TRULY TFT1P3320-W-E ranei atu TRULY LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TRULY TFT1P3320-W-E i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TRULY TFT1P3320-W-E he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TRULY TFT1P3320-W-E pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TRULY TFT1P3320-W-E ranei atu TRULY LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TRULY TFT1P3320-W-E i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TFT1P3320-W-E"
- TRULY TFT1P3320-W-E
- TFT1P3320-W-E raupapa
- TFT1P3320-W-E te ahua
- TFT1P3320-W-E utu
- Kaihoko TFT1P3320-W-E

