TG070KDP
| Tauira tauira | TG070KDP |
|---|---|
| Pae Waitohu | No Brand |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TG070KDP Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 141.6×106.2 mm |
| Whakaahuatanga | 154×119.2 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Wā Whakautu | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 3S8P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/12.0V (Typ.)(VCC/AVDD) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o No Brand TG070KDP.
No Brand TG070KDP he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te No Brand TG070KDP pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te No Brand TG070KDP ranei atu No Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te No Brand TG070KDP i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
No Brand TG070KDP he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te No Brand TG070KDP pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te No Brand TG070KDP ranei atu No Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te No Brand TG070KDP i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TG070KDP"
- No Brand TG070KDP
- TG070KDP raupapa
- TG070KDP te ahua
- TG070KDP utu
- Kaihoko TG070KDP

