TM020GDH02

| Tauira tauira | TM020GDH02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | TIANMA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TM020GDH02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 31.68×39.6 mm |
| Whakaahuatanga | 38.38×51.14 mm |
| Mata | Clear, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 65K/262K , CIE1931 60% |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 60/60/60/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 1S3P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | CPU , 34 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TIANMA TM020GDH02.
TIANMA TM020GDH02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM020GDH02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM020GDH02 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM020GDH02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020GDH02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM020GDH02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM020GDH02 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM020GDH02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TM020GDH02"
- TIANMA TM020GDH02
- TM020GDH02 raupapa
- TM020GDH02 te ahua
- TM020GDH02 utu
- Kaihoko TM020GDH02

