TM020HDH01

| Tauira tauira | TM020HDH01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | TIANMA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 240×320 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TM020HDH01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 30.24×40.32 mm |
| Whakaahuatanga | 38.03×51.65 mm |
| Mata | Clear, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 20/30 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 60/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 1S3P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | CPU , 36 pins |
| Putanga Whakauru | 1.8/2.8V (Typ.)(LOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TIANMA TM020HDH01.
TIANMA TM020HDH01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM020HDH01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM020HDH01 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM020HDH01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020HDH01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM020HDH01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM020HDH01 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM020HDH01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TM020HDH01"
- TIANMA TM020HDH01
- TM020HDH01 raupapa
- TM020HDH01 te ahua
- TM020HDH01 utu
- Kaihoko TM020HDH01

