TM024HBH36

| Tauira tauira | TM024HBH36 |
|---|---|
| Pae Waitohu | TIANMA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TM024HBH36 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 36.72×48.96 mm |
| Whakaahuatanga | 42.72×60.26 mm |
| Mata | Clear, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 350:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K , CIE1931 60% |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 1S4P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | 8/9/16/18-bit 8080 parallel , 44 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TIANMA TM024HBH36.
TIANMA TM024HBH36 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM024HBH36 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM024HBH36 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM024HBH36 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM024HBH36 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM024HBH36 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM024HBH36 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM024HBH36 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TM024HBH36"
- TIANMA TM024HBH36
- TM024HBH36 raupapa
- TM024HBH36 te ahua
- TM024HBH36 utu
- Kaihoko TM024HBH36

