Aronga
Tauwhāiti
TM040YYSA22

TM040YYSA22 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | TM040YYSA22 |
|---|---|
| Pae Waitohu | TIANMA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 480×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TM040YYSA22 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
| Nga korero | 42pcs/Cut |
TM040YYSA22 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 480(RGB)×800 (WVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 235 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 3:5 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.036×0.108 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.108×0.108 mm (H×V) |
| Mata | Without Polarizer |
| Area Mahinga | 51.84×86.4 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 54.74×93.35 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 1.0 (Typ.) mm |
| Nga Whenua Whenua ranei | Portrait type |
TM040YYSA22 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 0 cd/m² |
| Whakatau Ratonga | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Tae Tae | 60% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te whakawhitiwhiti | 4.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Maama te Maama | N |
TM040YYSA22 Pūnaha Ataata
| Momo Momo | No B/L |
|---|
