TM046XYHP02

| Tauira tauira | TM046XYHP02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | TIANMA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,4.7 inch, 540×960 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TM046XYHP02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 57.996×103.104 mm |
| Whakaahuatanga | 60.796×110.904 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 900:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | , CIE1931 70% |
| Wā Whakautu | 10/15 (Typ.)(Tr/Td); 35 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest HX8389-B, NT35516, NT35517, OTM9605, OTM9608A |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TIANMA TM046XYHP02.
TIANMA TM046XYHP02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM046XYHP02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM046XYHP02 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM046XYHP02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM046XYHP02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM046XYHP02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM046XYHP02 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM046XYHP02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TM046XYHP02"
- TIANMA TM046XYHP02
- TM046XYHP02 raupapa
- TM046XYHP02 te ahua
- TM046XYHP02 utu
- Kaihoko TM046XYHP02

