Aronga
Tauwhāiti
TM070DDH07

TM070DDH07 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | TM070DDH07 |
|---|---|
| Pae Waitohu | TIANMA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TM070DDH07 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
| Nga korero | CABC |
TM070DDH07 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 169 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 17:10 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.050×0.150 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.150×0.150 mm (H×V) |
| Taumaha | TBD |
| Mata | Antiglare |
| Area Mahinga | 153.6×90 mm (H×V) |
| Bezel Area | 156.2×92.6 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 165.75×105.39 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 3.40±0.3 mm |
| Horo me nga Poaka | Without |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
TM070DDH07 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 250 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Tae Tae | 50% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 75/75/70/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Te Maama White | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Maama te Maama | N |
TM070DDH07 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (U/D, L/R) |
TM070DDH07 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| He nui te raima | 3S6P |
| Hanga Hangaira | Array |
| Te wa mo te rama | 20K(Min.) (Hours) |
| Penehi Rama | 9.6V (Typ.) |
| Rama i teianei | 120mA (Typ.) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 1.2W (Typ.) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | No |
TM070DDH07 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 28.6/22.4/1.0/1.0mA (Typ.)(IDD/AIDD/IGH/IGL) |
| Momo Atanga | FPC |
