TM097QDSP01

| Tauira tauira | TM097QDSP01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | TIANMA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 1536×2048 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TM097QDSP01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tau Pika | 1536(RGB)×2048 |
| Whakarite | RGB Vertical Stripe |
| Area Mahinga (mm) | 147.456 × 196.608 (H×V) |
| Whakahuahua (mm) | 154.016 × 207.83 × 3.75 (H×V×D) |
| Ko te Pee Bezel (mm) | - |
| Maimoatanga | Hard coating |
| Te whakamarama | 460 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Tuhinga pai i | Symmetry |
| Mahinga Mahi | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Tae Tae | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Maama | 6S6P WLED , No Driver |
| Whakahou Whakatau | 60Hz |
| Papamahi | Without |
| Momo Waitohu | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , Connector , 61 pins |
| Whakaaetanga Muku | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
| Max. Ratonga | Storage Temp.: -30 ~ 70 °C Operating Temp.: -10 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TIANMA TM097QDSP01.
TIANMA TM097QDSP01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM097QDSP01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM097QDSP01 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM097QDSP01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM097QDSP01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM097QDSP01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM097QDSP01 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM097QDSP01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TM097QDSP01"
- TIANMA TM097QDSP01
- TM097QDSP01 raupapa
- TM097QDSP01 te ahua
- TM097QDSP01 utu
- Kaihoko TM097QDSP01

