TM128160CKFWG

| Tauira tauira | TM128160CKFWG |
|---|---|
| Pae Waitohu | TIANMA |
| Tuhinga | CSTN-LCD ,1.9 inch, 128×160 |
| Momo Raraunga | CSTN-LCD |
| TM128160CKFWG Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 29.558×36.95 mm |
| Whakaahuatanga | 37.85×51.4×4 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 15:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Color |
| Wā Whakautu | 200/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 40/35/30/30 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 3S1P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | 8-bit 8080 parallel , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TIANMA TM128160CKFWG.
TIANMA TM128160CKFWG he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM128160CKFWG pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM128160CKFWG ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM128160CKFWG i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM128160CKFWG he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM128160CKFWG pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM128160CKFWG ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM128160CKFWG i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TM128160CKFWG"
- TIANMA TM128160CKFWG
- TM128160CKFWG raupapa
- TM128160CKFWG te ahua
- TM128160CKFWG utu
- Kaihoko TM128160CKFWG

