TM240128ABCWVBYD

| Tauira tauira | TM240128ABCWVBYD |
|---|---|
| Pae Waitohu | TIANMA |
| Tuhinga | STN-LCD ,4.8 inch, 240×128 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| TM240128ABCWVBYD Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
| Area Mahinga | 107.95×57.55 mm |
| Whakaahuatanga | 144×104 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 3:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 150/250 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 30/35/40/35 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | YG-LED Without Driver |
| Atanga Waitohu | 8-bit parallel , 21 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TIANMA TM240128ABCWVBYD.
TIANMA TM240128ABCWVBYD he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM240128ABCWVBYD pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM240128ABCWVBYD ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM240128ABCWVBYD i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM240128ABCWVBYD he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM240128ABCWVBYD pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM240128ABCWVBYD ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM240128ABCWVBYD i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TM240128ABCWVBYD"
- TIANMA TM240128ABCWVBYD
- TM240128ABCWVBYD raupapa
- TM240128ABCWVBYD te ahua
- TM240128ABCWVBYD utu
- Kaihoko TM240128ABCWVBYD
