AA050ME01

| Tauira tauira | AA050ME01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Mitsubishi |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AA050ME01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 108×64.8 mm |
| Whakaahuatanga | 118.5×77.8×5.4 mm |
| Mata | Clear, Hard coating (2H) |
| Whakatau Ratonga | 450:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 65/65/65/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 2 strings WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | CMOS (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC/AVDD) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Mitsubishi AA050ME01.
Mitsubishi AA050ME01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA050ME01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA050ME01 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA050ME01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA050ME01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA050ME01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA050ME01 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA050ME01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AA050ME01"
- Mitsubishi AA050ME01
- AA050ME01 raupapa
- AA050ME01 te ahua
- AA050ME01 utu
- Kaihoko AA050ME01
