AA050MH01

| Tauira tauira | AA050MH01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Mitsubishi |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AA050MH01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 108×64.8 mm |
| Whakaahuatanga | 118.5×77.8 mm |
| Mata | Clear, Hard coating (2H), Antireflection |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED |
| Atanga Waitohu | CMOS (1 ch, 8-bit) |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Mitsubishi AA050MH01.
Mitsubishi AA050MH01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA050MH01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA050MH01 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA050MH01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA050MH01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA050MH01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA050MH01 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA050MH01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AA050MH01"
- Mitsubishi AA050MH01
- AA050MH01 raupapa
- AA050MH01 te ahua
- AA050MH01 utu
- Kaihoko AA050MH01

