AA070ME01ADA11

| Tauira tauira | AA070ME01ADA11 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Mitsubishi |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AA070ME01ADA11 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 152.4×91.44 mm |
| Whakaahuatanga | 189.8×129.7×14.1 mm |
| Mata | Clear |
| Whakatau Ratonga | 600:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Mitsubishi AA070ME01ADA11.
Mitsubishi AA070ME01ADA11 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA070ME01ADA11 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA070ME01ADA11 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA070ME01ADA11 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070ME01ADA11 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA070ME01ADA11 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA070ME01ADA11 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA070ME01ADA11 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AA070ME01ADA11"
- Mitsubishi AA070ME01ADA11
- AA070ME01ADA11 raupapa
- AA070ME01ADA11 te ahua
- AA070ME01ADA11 utu
- Kaihoko AA070ME01ADA11

