AA070ME02

| Tauira tauira | AA070ME02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Mitsubishi |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AA070ME02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 152.4×91.44 mm |
| Whakaahuatanga | 169.8×109.7 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Mitsubishi AA070ME02.
Mitsubishi AA070ME02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA070ME02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA070ME02 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA070ME02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070ME02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA070ME02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA070ME02 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA070ME02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AA070ME02"
- Mitsubishi AA070ME02
- AA070ME02 raupapa
- AA070ME02 te ahua
- AA070ME02 utu
- Kaihoko AA070ME02

