AA121SP03

| Tauira tauira | AA121SP03 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Mitsubishi |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AA121SP03 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 246×184.5 mm |
| Whakaahuatanga | 280×210×12.5 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 600:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Wā Whakautu | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 65/65/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Mitsubishi AA121SP03.
Mitsubishi AA121SP03 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA121SP03 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA121SP03 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA121SP03 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121SP03 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA121SP03 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA121SP03 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA121SP03 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AA121SP03"
- Mitsubishi AA121SP03
- AA121SP03 raupapa
- AA121SP03 te ahua
- AA121SP03 utu
- Kaihoko AA121SP03

