AA121ST03

| Tauira tauira | AA121ST03 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Mitsubishi |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AA121ST03 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 246×184.5 mm |
| Whakaahuatanga | 260.5×203×10 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Mitsubishi AA121ST03.
Mitsubishi AA121ST03 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA121ST03 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA121ST03 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA121ST03 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121ST03 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA121ST03 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA121ST03 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA121ST03 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AA121ST03"
- Mitsubishi AA121ST03
- AA121ST03 raupapa
- AA121ST03 te ahua
- AA121ST03 utu
- Kaihoko AA121ST03

