AM-640480GJTNQW-TA2H

| Tauira tauira | AM-640480GJTNQW-TA2H |
|---|---|
| Pae Waitohu | AMPIRE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AM-640480GJTNQW-TA2H Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Hōputu Pika | 640(RGB)×480 [VGA] |
| Whirihoranga | RGB Vertical Stripe |
| Area Mahinga | 115.2(H)×86.4(V) mm |
| Whakaahuatanga Dim. | 127(H)×98.43(V) ×10.88(D) mm |
| Te whakamarama | 425 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 250:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Whakahaere | - |
| Wā Whakautu | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/50/50 (Typ.)(CR≥10) |
| Aratau Mahi | TN, Normally White, Transmissive |
| Tae Tautoko | 262K 50% (CIE1931) |
| Maama Maama | WLED , 20K hours , With LED Driver |
| Tae Whakatau | 60Hz |
| Pae Tae | PCAP |
| Momo Atanga | 20 pins LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector |
| Whakaaetanga Mana | 3.3V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AMPIRE AM-640480GJTNQW-TA2H.
AMPIRE AM-640480GJTNQW-TA2H he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AMPIRE AM-640480GJTNQW-TA2H pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AMPIRE AM-640480GJTNQW-TA2H ranei atu AMPIRE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AMPIRE AM-640480GJTNQW-TA2H i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-640480GJTNQW-TA2H he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AMPIRE AM-640480GJTNQW-TA2H pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AMPIRE AM-640480GJTNQW-TA2H ranei atu AMPIRE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AMPIRE AM-640480GJTNQW-TA2H i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AM-640480GJTNQW-TA2H"
- AMPIRE AM-640480GJTNQW-TA2H
- AM-640480GJTNQW-TA2H raupapa
- AM-640480GJTNQW-TA2H te ahua
- AM-640480GJTNQW-TA2H utu
- Kaihoko AM-640480GJTNQW-TA2H
