CLAA080WQ65 XG

| Tauira tauira | CLAA080WQ65 XG |
|---|---|
| Pae Waitohu | CPT |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×1280 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| CLAA080WQ65 XG Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 107.64×172.224 mm |
| Whakaahuatanga | 113.84×183.82×4.1 mm |
| Mata | Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 900:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 4S5P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Putanga Whakauru | 1.8/3.3/16/-11V (Typ.)(VDD3/VCI/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CPT CLAA080WQ65 XG.
CPT CLAA080WQ65 XG he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAA080WQ65 XG pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAA080WQ65 XG ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAA080WQ65 XG i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA080WQ65 XG he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAA080WQ65 XG pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAA080WQ65 XG ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAA080WQ65 XG i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CLAA080WQ65 XG"
- CPT CLAA080WQ65 XG
- CLAA080WQ65 XG raupapa
- CLAA080WQ65 XG te ahua
- CLAA080WQ65 XG utu
- Kaihoko CLAA080WQ65 XG
