CLAA089NA0A

| Tauira tauira | CLAA089NA0A |
|---|---|
| Pae Waitohu | CPT |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 1024×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| CLAA089NA0A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 195.072×114.3 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Momo Momo | WLED |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CPT CLAA089NA0A.
CPT CLAA089NA0A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAA089NA0A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAA089NA0A ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAA089NA0A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA089NA0A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAA089NA0A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAA089NA0A ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAA089NA0A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CLAA089NA0A"
- CPT CLAA089NA0A
- CLAA089NA0A raupapa
- CLAA089NA0A te ahua
- CLAA089NA0A utu
- Kaihoko CLAA089NA0A

