CLAA090JA02CW

| Tauira tauira | CLAA090JA02CW |
|---|---|
| Pae Waitohu | CPT |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 480×234 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| CLAA090JA02CW Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 198×111.735 mm |
| Whakaahuatanga | 210.7×126.4 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 350:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Full color |
| Wā Whakautu | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 3S8P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Putanga Whakauru | 5/5/18/-6V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CPT CLAA090JA02CW.
CPT CLAA090JA02CW he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAA090JA02CW pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAA090JA02CW ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAA090JA02CW i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA090JA02CW he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAA090JA02CW pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAA090JA02CW ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAA090JA02CW i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CLAA090JA02CW"
- CPT CLAA090JA02CW
- CLAA090JA02CW raupapa
- CLAA090JA02CW te ahua
- CLAA090JA02CW utu
- Kaihoko CLAA090JA02CW

