Aronga
Tauwhāiti
EA-D16025ER

EA-D16025ER Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | EA-D16025ER |
|---|---|
| Pae Waitohu | Epson |
| Tuhinga | TN-LCD ,2.3 inch, 16×2 |
| Momo Raraunga | TN-LCD |
| EA-D16025ER Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
EA-D16025ER Ngā Hangarau Hangarau
| Whakaatu Whakaatu | 16 characters × 2 lines |
|---|---|
| Whakaatu Momotuhi | 5×8 dots |
| Rahi Pūāhua | 2.96×5.56 mm |
| Pitch Character | 3.55×5.94 mm |
| Pihikete Pika | Rectangle |
| Whakaaro Ratonga | >3:1 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.60×0.70 mm (H×V) |
| Taumaha | 40g (Typ.) |
| Area Mahinga | 56.2×11.5 mm (H×V) |
| Bezel Area | 61.0×15.8 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 84×44 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 10.3 (Max.) mm |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
EA-D16025ER Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transflective |
|---|---|
| Whakatau Ratonga | 3:1 (Typ.) (Reflective) |
| Whakaatu Tae | Monochrome () |
| Wā Whakautu | 100/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 30/30/10/30 (Typ.) (L/R/U/D) |
| Maama te Maama | N |
EA-D16025ER Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Direct light type |
|---|---|
| Momo Momo | EL |
| Papa Pouaka Papa | No |
EA-D16025ER Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | CPU |
|---|---|
| Pato Waitohu | CPU |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 5.0V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 1.0/3.0mA (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | PIN |
