EA-D16025ER

| Tauira tauira | EA-D16025ER |
|---|---|
| Pae Waitohu | Epson |
| Tuhinga | TN-LCD ,2.3 inch, 16×2 |
| Momo Raraunga | TN-LCD |
| EA-D16025ER Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transflective |
| Whakaatu Momotuhi | 5×8 dots |
| Rahi Pūāhua | 2.96×5.56 mm |
| Pitch Character | 3.55×5.94 mm |
| Area Mahinga | 56.2×11.5 mm |
| Bezel Area | 61.0×15.8 mm |
| Whakaahuatanga | 84×44×10.3 mm |
| Whakatau Ratonga | 3:1 (Typ.)(Reflective) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 100/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Momo Momo | EL Without Driver |
| Atanga Waitohu | CPU , 14 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Epson EA-D16025ER.
Epson EA-D16025ER he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Epson EA-D16025ER pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Epson EA-D16025ER ranei atu Epson LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Epson EA-D16025ER i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Epson EA-D16025ER he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Epson EA-D16025ER pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Epson EA-D16025ER ranei atu Epson LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Epson EA-D16025ER i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "EA-D16025ER"
- Epson EA-D16025ER
- EA-D16025ER raupapa
- EA-D16025ER te ahua
- EA-D16025ER utu
- Kaihoko EA-D16025ER

