ET050HD01-K
| Tauira tauira | ET050HD01-K |
|---|---|
| Pae Waitohu | Eurotech |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 720×1280 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ET050HD01-K Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raupapa | ET050HD01 |
| Keywords Desc. | 5.0 inch, 720*1280, 30pins, 520nits, MIPI interface, TFT |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, IPS LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 720×1280 |
| Whakaaro Ratonga | 9:16 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 62.1 (W) × 111.4 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 67.56 (W) × 122.35 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 2.6 mm |
| Family Family | IPS Family |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 520 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Nga Tae Tau | 262K/16.7M |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | MIPI |
| Ngā Tohu Ataahua | 30 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Eurotech ET050HD01-K.
Eurotech ET050HD01-K he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Eurotech ET050HD01-K pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Eurotech ET050HD01-K ranei atu Eurotech LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Eurotech ET050HD01-K i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET050HD01-K he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Eurotech ET050HD01-K pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Eurotech ET050HD01-K ranei atu Eurotech LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Eurotech ET050HD01-K i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ET050HD01-K"
- Eurotech ET050HD01-K
- ET050HD01-K raupapa
- ET050HD01-K te ahua
- ET050HD01-K utu
- Kaihoko ET050HD01-K
