ET052HD01-V
| Tauira tauira | ET052HD01-V |
|---|---|
| Pae Waitohu | Eurotech |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.2 inch, 720×1280 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ET052HD01-V Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raupapa | 5.2 |
| Keywords Desc. | 5.2 inch, 720*1280, 40pins, 400nits, MIPI interface, TFT Module, with CTP ≥7H |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD, IPS LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | Assembly |
| Te whakatau | 720×1280 |
| Whakaaro Ratonga | 9:16 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 64.8 (W) × 115.2 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 70.46 (W) × 144.14 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 2.815 mm |
| Family Family | IPS Family |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 400 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Nga Tae Tau | 16.7M |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | MIPI |
| Ngā Tohu Ataahua | 40 Pins |
| Pae Tae | PCAP |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 60 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Eurotech ET052HD01-V.
Eurotech ET052HD01-V he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Eurotech ET052HD01-V pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Eurotech ET052HD01-V ranei atu Eurotech LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Eurotech ET052HD01-V i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET052HD01-V he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Eurotech ET052HD01-V pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Eurotech ET052HD01-V ranei atu Eurotech LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Eurotech ET052HD01-V i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ET052HD01-V"
- Eurotech ET052HD01-V
- ET052HD01-V raupapa
- ET052HD01-V te ahua
- ET052HD01-V utu
- Kaihoko ET052HD01-V
