ET055HD01-VT
| Tauira tauira | ET055HD01-VT |
|---|---|
| Pae Waitohu | Eurotech |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 720×1280 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ET055HD01-VT Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raupapa | 5.5 |
| Keywords Desc. | 5.5 inch, 720*1280, 34pins, 340nits, MIPI 4 lane interface, TFT Module |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Capacitive Touch LCD, IPS LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 720×1280 |
| Whakaaro Ratonga | 9:16 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 69.04 (W) × 121.96 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 74.6 (W) × 140.6 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 2.58 mm |
| Family Family | IPS Family |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 340 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Nga Tae Tau | 16.7M |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | MIPI |
| Ngā Tohu Ataahua | 34 Pins |
| Pae Tae | PCAP |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Eurotech ET055HD01-VT.
Eurotech ET055HD01-VT he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Eurotech ET055HD01-VT pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Eurotech ET055HD01-VT ranei atu Eurotech LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Eurotech ET055HD01-VT i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET055HD01-VT he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Eurotech ET055HD01-VT pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Eurotech ET055HD01-VT ranei atu Eurotech LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Eurotech ET055HD01-VT i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ET055HD01-VT"
- Eurotech ET055HD01-VT
- ET055HD01-VT raupapa
- ET055HD01-VT te ahua
- ET055HD01-VT utu
- Kaihoko ET055HD01-VT
