ET057001DM6

| Tauira tauira | ET057001DM6 |
|---|---|
| Pae Waitohu | EDT |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ET057001DM6 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Hōputu Pika | 320(RGB)×240 [QVGA] |
| Area Mahinga | 115.2(H)×86.4(V) mm |
| Bezel Area | 118.2(H)×88.4(V) mm |
| Te whakamarama | 195 cd/m² (Typ.) |
| Tirohia te Whakahaere | 6 o'clock |
| Tirohia te Angle | 67/67/62/67 (Typ.)(CR≥10) |
| Tae Tautoko | 16.7M 63% (CIE1931) |
| Taumaha | - |
| Tae Whakatau | 60Hz |
| Whirihoranga | RGB Vertical Stripe |
| Whakaahuatanga Dim. | 124.7(H)×100(V) ×10(D) mm |
| Maimoatanga | - |
| Whakatau Ratonga | 300:1 (Typ.) (TM) |
| Wā Whakautu | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Aratau Mahi | TN, Normally White, Transmissive |
| Maama Maama | WLED [6S2P] , 10K hours , With LED Driver |
| Pae Tae | Without |
| Momo Atanga | 33 pins Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , Connector |
| Whakaaetanga Mana | 3.3V (Typ.)(with LED Driver) |
| Taiao | Operating Temperature: -10 ~ 60 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o EDT ET057001DM6.
EDT ET057001DM6 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te EDT ET057001DM6 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te EDT ET057001DM6 ranei atu EDT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te EDT ET057001DM6 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
EDT ET057001DM6 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te EDT ET057001DM6 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te EDT ET057001DM6 ranei atu EDT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te EDT ET057001DM6 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ET057001DM6"
- EDT ET057001DM6
- ET057001DM6 raupapa
- ET057001DM6 te ahua
- ET057001DM6 utu
- Kaihoko ET057001DM6

