Aronga
Tauwhāiti
F-55471GNBJ-LW-ANN
F-55471GNBJ-LW-ANN Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | F-55471GNBJ-LW-ANN |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | STN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| F-55471GNBJ-LW-ANN Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
F-55471GNBJ-LW-ANN Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 240×64 |
|---|---|
| Pihikete Pika | Rectangle |
| Pihanga Pika | 47 PPI |
| Whakaaro Ratonga | >3:1 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.53×0.53 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.53×0.53 mm (H×V) |
| Taumaha | 75.1g (Max.) |
| Area Mahinga | 127.2×33.92 mm (H×V) |
| Bezel Area | 130.2×37.6 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 135.2×51.7 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 9.8 mm |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
F-55471GNBJ-LW-ANN Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | STN, Blue mode, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 240 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 8 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | Monochrome () |
| Wā Whakautu | 130/230 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 45/35/30/35 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Maama te Maama | N |
F-55471GNBJ-LW-ANN Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | B-LED |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
F-55471GNBJ-LW-ANN Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | CPU |
|---|---|
| Pato Waitohu | CPU |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.)(VDD) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 15.0/30.0mA (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
