F-55471GNBJ-LW-ANN
| Tauira tauira | F-55471GNBJ-LW-ANN |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | STN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| F-55471GNBJ-LW-ANN Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Blue mode, Transmissive |
| Area Mahinga | 127.2×33.92 mm |
| Whakaahuatanga | 135.2×51.7 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 8:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 130/230 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 45/35/30/35 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | B-LED Without Driver |
| Atanga Waitohu | CPU , 72 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o OPTREX F-55471GNBJ-LW-ANN.
OPTREX F-55471GNBJ-LW-ANN he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX F-55471GNBJ-LW-ANN pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX F-55471GNBJ-LW-ANN ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX F-55471GNBJ-LW-ANN i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
OPTREX F-55471GNBJ-LW-ANN he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX F-55471GNBJ-LW-ANN pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX F-55471GNBJ-LW-ANN ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX F-55471GNBJ-LW-ANN i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "F-55471GNBJ-LW-ANN"
- OPTREX F-55471GNBJ-LW-ANN
- F-55471GNBJ-LW-ANN raupapa
- F-55471GNBJ-LW-ANN te ahua
- F-55471GNBJ-LW-ANN utu
- Kaihoko F-55471GNBJ-LW-ANN

