F-55157GNB-LW-ARN
| Tauira tauira | F-55157GNB-LW-ARN |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| F-55157GNB-LW-ARN Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Blue mode, Transmissive |
| Area Mahinga | 115.185×86.385 mm |
| Whakaahuatanga | 160×109×11 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 5:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 200/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 40/44/25/35 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 70Hz |
| Momo Momo | 3S3P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o OPTREX F-55157GNB-LW-ARN.
OPTREX F-55157GNB-LW-ARN he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX F-55157GNB-LW-ARN pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX F-55157GNB-LW-ARN ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX F-55157GNB-LW-ARN i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
OPTREX F-55157GNB-LW-ARN he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX F-55157GNB-LW-ARN pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX F-55157GNB-LW-ARN ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX F-55157GNB-LW-ARN i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "F-55157GNB-LW-ARN"
- OPTREX F-55157GNB-LW-ARN
- F-55157GNB-LW-ARN raupapa
- F-55157GNB-LW-ARN te ahua
- F-55157GNB-LW-ARN utu
- Kaihoko F-55157GNB-LW-ARN

