F-55471GNFQJ-LG-AFN
| Tauira tauira | F-55471GNFQJ-LG-AFN |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| F-55471GNFQJ-LG-AFN Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Transmissive |
| Area Mahinga | 127.2×33.92 mm |
| Whakaahuatanga | 135.2×51.7 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 50:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 110/190 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 35/40/30/50 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 85Hz |
| Momo Momo | G-LED Without Driver |
| Atanga Waitohu | CPU , 72 pins |
| Putanga Whakauru | 3.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN.
OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "F-55471GNFQJ-LG-AFN"
- OPTREX F-55471GNFQJ-LG-AFN
- F-55471GNFQJ-LG-AFN raupapa
- F-55471GNFQJ-LG-AFN te ahua
- F-55471GNFQJ-LG-AFN utu
- Kaihoko F-55471GNFQJ-LG-AFN

