FG050722DUSWMG07

| Tauira tauira | FG050722DUSWMG07 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Data Image |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| FG050722DUSWMG07 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 115.2×86.4 mm |
| Whakaahuatanga | 127×98.43×99.6 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 300:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 51% |
| Wā Whakautu | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Data Image FG050722DUSWMG07.
Data Image FG050722DUSWMG07 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Data Image FG050722DUSWMG07 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Data Image FG050722DUSWMG07 ranei atu Data Image LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Data Image FG050722DUSWMG07 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Data Image FG050722DUSWMG07 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Data Image FG050722DUSWMG07 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Data Image FG050722DUSWMG07 ranei atu Data Image LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Data Image FG050722DUSWMG07 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "FG050722DUSWMG07"
- Data Image FG050722DUSWMG07
- FG050722DUSWMG07 raupapa
- FG050722DUSWMG07 te ahua
- FG050722DUSWMG07 utu
- Kaihoko FG050722DUSWMG07

