FG0700G3DSSWBGL4

| Tauira tauira | FG0700G3DSSWBGL4 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Data Image |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| FG0700G3DSSWBGL4 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 152.4×91.44 mm |
| Whakaahuatanga | 165×106.4 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 600:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 3S10P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Data Image FG0700G3DSSWBGL4.
Data Image FG0700G3DSSWBGL4 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Data Image FG0700G3DSSWBGL4 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Data Image FG0700G3DSSWBGL4 ranei atu Data Image LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Data Image FG0700G3DSSWBGL4 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Data Image FG0700G3DSSWBGL4 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Data Image FG0700G3DSSWBGL4 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Data Image FG0700G3DSSWBGL4 ranei atu Data Image LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Data Image FG0700G3DSSWBGL4 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "FG0700G3DSSWBGL4"
- Data Image FG0700G3DSSWBGL4
- FG0700G3DSSWBGL4 raupapa
- FG0700G3DSSWBGL4 te ahua
- FG0700G3DSSWBGL4 utu
- Kaihoko FG0700G3DSSWBGL4
