Aronga
Tauwhāiti
FG100410DNCWBG01

FG100410DNCWBG01 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | FG100410DNCWBG01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Data Image |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| FG100410DNCWBG01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -10 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 80 °C |
FG100410DNCWBG01 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 76 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.110×0.330 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.330×0.330 mm (H×V) |
| Taumaha | 470g (Typ.) |
| Mata | Antiglare, Hard coating |
| Area Mahinga | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 215.4×161.8 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 225.5×176.3 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 9.5±0.5 mm |
| Horo me nga Poaka | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
FG100410DNCWBG01 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 380 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 750 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Tae Tae | 57% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 9/14 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.319; Wy:0.338 |
| Maama te Maama | N |
FG100410DNCWBG01 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | CCFL |
| He nui te raima | 1 pcs |
| Hanga Hangaira | Straight |
| Te wa mo te rama | 50K(Min.) (Hours) |
| Penehi Rama | 490±50V |
| Rama i teianei | 2/5.5/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Nga Mahinga Mahi Paerewa | 45/80KHz (Min./Max.) |
| Aratau Whakaoho Maama | 930/1170V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
FG100410DNCWBG01 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 470/320mA (Typ.) (3.3V/5.0V) |
| Putanga mo nga Whakaatu Whakaaturanga | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | HRS - DF9C-31P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:31 pins |
