FG100410DNCWBG01

| Tauira tauira | FG100410DNCWBG01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Data Image |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| FG100410DNCWBG01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 211.2×158.4 mm |
| Whakaahuatanga | 225.5×176.3×10 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating |
| Whakatau Ratonga | 750:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 57% |
| Wā Whakautu | 9/14 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | TTL (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Data Image FG100410DNCWBG01.
Data Image FG100410DNCWBG01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Data Image FG100410DNCWBG01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Data Image FG100410DNCWBG01 ranei atu Data Image LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Data Image FG100410DNCWBG01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Data Image FG100410DNCWBG01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Data Image FG100410DNCWBG01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Data Image FG100410DNCWBG01 ranei atu Data Image LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Data Image FG100410DNCWBG01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "FG100410DNCWBG01"
- Data Image FG100410DNCWBG01
- FG100410DNCWBG01 raupapa
- FG100410DNCWBG01 te ahua
- FG100410DNCWBG01 utu
- Kaihoko FG100410DNCWBG01

