FG1001F0DSSWNGL1

| Tauira tauira | FG1001F0DSSWNGL1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Data Image |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| FG1001F0DSSWNGL1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 216.96×135.6 mm |
| Whakaahuatanga | 229.5×152.5 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 2.5/8.2/22/-7V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Data Image FG1001F0DSSWNGL1.
Data Image FG1001F0DSSWNGL1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Data Image FG1001F0DSSWNGL1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Data Image FG1001F0DSSWNGL1 ranei atu Data Image LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Data Image FG1001F0DSSWNGL1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Data Image FG1001F0DSSWNGL1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Data Image FG1001F0DSSWNGL1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Data Image FG1001F0DSSWNGL1 ranei atu Data Image LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Data Image FG1001F0DSSWNGL1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "FG1001F0DSSWNGL1"
- Data Image FG1001F0DSSWNGL1
- FG1001F0DSSWNGL1 raupapa
- FG1001F0DSSWNGL1 te ahua
- FG1001F0DSSWNGL1 utu
- Kaihoko FG1001F0DSSWNGL1

