FG120110DSCWJG01

| Tauira tauira | FG120110DSCWJG01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Data Image |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| FG120110DSCWJG01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 245.76×187.32 mm |
| Whakaahuatanga | 260.5×204×12.7 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 700:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 6/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Data Image FG120110DSCWJG01.
Data Image FG120110DSCWJG01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Data Image FG120110DSCWJG01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Data Image FG120110DSCWJG01 ranei atu Data Image LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Data Image FG120110DSCWJG01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Data Image FG120110DSCWJG01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Data Image FG120110DSCWJG01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Data Image FG120110DSCWJG01 ranei atu Data Image LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Data Image FG120110DSCWJG01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "FG120110DSCWJG01"
- Data Image FG120110DSCWJG01
- FG120110DSCWJG01 raupapa
- FG120110DSCWJG01 te ahua
- FG120110DSCWJG01 utu
- Kaihoko FG120110DSCWJG01

