HSD100PXN1-B00

| Tauira tauira | HSD100PXN1-B00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | HannStar |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.0 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HSD100PXN1-B00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 202.752×152.064 mm |
| Whakaahuatanga | 215.62×166.74×4.7 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 600:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 3/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 75/75/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 3.4V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o HannStar HSD100PXN1-B00.
HannStar HSD100PXN1-B00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HannStar HSD100PXN1-B00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HannStar HSD100PXN1-B00 ranei atu HannStar LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HannStar HSD100PXN1-B00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD100PXN1-B00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HannStar HSD100PXN1-B00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HannStar HSD100PXN1-B00 ranei atu HannStar LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HannStar HSD100PXN1-B00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HSD100PXN1-B00"
- HannStar HSD100PXN1-B00
- HSD100PXN1-B00 raupapa
- HSD100PXN1-B00 te ahua
- HSD100PXN1-B00 utu
- Kaihoko HSD100PXN1-B00

