HSD101IHW1-A10

| Tauira tauira | HSD101IHW1-A10 |
|---|---|
| Pae Waitohu | HannStar |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×720 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HSD101IHW1-A10 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Hōputu Pika | 1280(RGB)×720 [WXGA] |
| Whirihoranga | RGB Vertical Stripe |
| Area Mahinga | 224.64(H)×126.36(V) mm |
| Whakaahuatanga Dim. | 238.8(H)×148(V) ×7.3(D) mm |
| Bezel Area | 227.64(H)×129.36(V) mm |
| Maimoatanga | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Te whakamarama | 600 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 900:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Whakahaere | Symmetry |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Aratau Mahi | HS-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Tae Tautoko | 262K/16.7M |
| Maama Maama | WLED [6S5P] , 30K hours , W/O Driver |
| Taumaha | 346g (Typ.) |
| Tae Whakatau | 60Hz |
| Pae Tae | Without |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o HannStar HSD101IHW1-A10.
HannStar HSD101IHW1-A10 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HannStar HSD101IHW1-A10 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HannStar HSD101IHW1-A10 ranei atu HannStar LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HannStar HSD101IHW1-A10 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD101IHW1-A10 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HannStar HSD101IHW1-A10 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HannStar HSD101IHW1-A10 ranei atu HannStar LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HannStar HSD101IHW1-A10 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HSD101IHW1-A10"
- HannStar HSD101IHW1-A10
- HSD101IHW1-A10 raupapa
- HSD101IHW1-A10 te ahua
- HSD101IHW1-A10 utu
- Kaihoko HSD101IHW1-A10
