HTW-G320240B3
| Tauira tauira | HTW-G320240B3 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Hantuway |
| Tuhinga | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| HTW-G320240B3 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Area Mahinga | 115.17×86.37 mm |
| Whakaahuatanga | 167.1×109 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | 8-bit 6080/8080 parallel , 24 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Hantuway HTW-G320240B3.
Hantuway HTW-G320240B3 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Hantuway HTW-G320240B3 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Hantuway HTW-G320240B3 ranei atu Hantuway LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Hantuway HTW-G320240B3 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Hantuway HTW-G320240B3 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Hantuway HTW-G320240B3 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Hantuway HTW-G320240B3 ranei atu Hantuway LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Hantuway HTW-G320240B3 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HTW-G320240B3"
- Hantuway HTW-G320240B3
- HTW-G320240B3 raupapa
- HTW-G320240B3 te ahua
- HTW-G320240B3 utu
- Kaihoko HTW-G320240B3

