Aronga
Tauwhāiti
HV121P01-100
HV121P01-100 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | HV121P01-100 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE HYDIS |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1400×1050 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV121P01-100 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
HV121P01-100 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 1400(RGB)×1050 (SXGA+) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 144 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.0585×0.1755 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.1755×0.1755 mm (H×V) |
| Taumaha | 305g (Typ.) |
| Mata | Antiglare (Haze 40%), Hard coating (2H) |
| Area Mahinga | 245.7×184.275 mm (H×V) |
| Bezel Area | 250.4×189.0 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 270×199 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 6.7±0.3 mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes (4-Φ2.2) on left, right slugs |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
HV121P01-100 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | AFFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 190 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Tae Tae | 43% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.303; Wy:0.328 |
| Te Maama White | 1.25/2.00 (Max.)(5/13 points) |
| Maama te Maama | N |
HV121P01-100 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
| Te Whakamahinga Mana Utu | 4.1/4.9W (Typ./Max.) |
HV121P01-100 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Momo Momo | CCFL |
| He nui te raima | 1 pcs |
| Hanga Hangaira | Straight |
| Te wa mo te rama | 10K(Min.) (Hours) |
| Penehi Rama | 540/560/700V (Min./Typ./Max.) |
| Rama i teianei | 2.0/5.5/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Nga Mahinga Mahi Paerewa | 40/60/80KHz(Min./Typ./Max.) |
| Aratau Whakaoho Maama | 1050/1310V (Min.)(Ta=+25/0℃) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 3.2/3.5W (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
HV121P01-100 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 270mA (Typ.) |
| Whakaoranga Mana Whakahaere | 0.9/1.4W (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | HRS - DF19L-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
