HV121P01-100
| Tauira tauira | HV121P01-100 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE HYDIS |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1400×1050 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV121P01-100 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 245.7×184.275 mm |
| Whakaahuatanga | 270×199×7 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 40%), Hard coating (2H) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 43% |
| Wā Whakautu | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE HYDIS HV121P01-100.
BOE HYDIS HV121P01-100 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HYDIS HV121P01-100 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HYDIS HV121P01-100 ranei atu BOE HYDIS LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HYDIS HV121P01-100 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE HYDIS HV121P01-100 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HYDIS HV121P01-100 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HYDIS HV121P01-100 ranei atu BOE HYDIS LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HYDIS HV121P01-100 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HV121P01-100"
- BOE HYDIS HV121P01-100
- HV121P01-100 raupapa
- HV121P01-100 te ahua
- HV121P01-100 utu
- Kaihoko HV121P01-100
