HV101WU1-1E6

| Tauira tauira | HV101WU1-1E6 |
|---|---|
| Pae Waitohu | HYDIS |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1920×1200 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV101WU1-1E6 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 216.576×135.36 mm |
| Whakaahuatanga | 229×153×4.8 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 750:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o HYDIS HV101WU1-1E6.
HYDIS HV101WU1-1E6 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HYDIS HV101WU1-1E6 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HYDIS HV101WU1-1E6 ranei atu HYDIS LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HYDIS HV101WU1-1E6 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
HYDIS HV101WU1-1E6 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HYDIS HV101WU1-1E6 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HYDIS HV101WU1-1E6 ranei atu HYDIS LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HYDIS HV101WU1-1E6 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HV101WU1-1E6"
- HYDIS HV101WU1-1E6
- HV101WU1-1E6 raupapa
- HV101WU1-1E6 te ahua
- HV101WU1-1E6 utu
- Kaihoko HV101WU1-1E6

