HV101WX1-1E0

| Tauira tauira | HV101WX1-1E0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | HYDIS |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV101WX1-1E0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 216.96×135.6 mm |
| Whakaahuatanga | 241.86×161.6×5 mm |
| Mata | Hard coating, Antireflection |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 32 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 7S6P WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o HYDIS HV101WX1-1E0.
HYDIS HV101WX1-1E0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HYDIS HV101WX1-1E0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HYDIS HV101WX1-1E0 ranei atu HYDIS LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HYDIS HV101WX1-1E0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
HYDIS HV101WX1-1E0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HYDIS HV101WX1-1E0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HYDIS HV101WX1-1E0 ranei atu HYDIS LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HYDIS HV101WX1-1E0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HV101WX1-1E0"
- HYDIS HV101WX1-1E0
- HV101WX1-1E0 raupapa
- HV101WX1-1E0 te ahua
- HV101WX1-1E0 utu
- Kaihoko HV101WX1-1E0

