HV121WX5-113

| Tauira tauira | HV121WX5-113 |
|---|---|
| Pae Waitohu | HYDIS |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV121WX5-113 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 261.12×163.2 mm |
| Whakaahuatanga | 276.8×180×6.8 mm |
| Mata | Antireflection |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 12S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o HYDIS HV121WX5-113.
HYDIS HV121WX5-113 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HYDIS HV121WX5-113 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HYDIS HV121WX5-113 ranei atu HYDIS LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HYDIS HV121WX5-113 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
HYDIS HV121WX5-113 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HYDIS HV121WX5-113 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HYDIS HV121WX5-113 ranei atu HYDIS LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HYDIS HV121WX5-113 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HV121WX5-113"
- HYDIS HV121WX5-113
- HV121WX5-113 raupapa
- HV121WX5-113 te ahua
- HV121WX5-113 utu
- Kaihoko HV121WX5-113
