LB043WQ2-TD02

| Tauira tauira | LB043WQ2-TD02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LB043WQ2-TD02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 95.04×53.856 mm |
| Whakaahuatanga | 105.5×67.2 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 10S1P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Putanga Whakauru | 2.5/3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LB043WQ2-TD02.
LG Display LB043WQ2-TD02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LB043WQ2-TD02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LB043WQ2-TD02 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LB043WQ2-TD02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LB043WQ2-TD02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LB043WQ2-TD02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LB043WQ2-TD02 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LB043WQ2-TD02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LB043WQ2-TD02"
- LG Display LB043WQ2-TD02
- LB043WQ2-TD02 raupapa
- LB043WQ2-TD02 te ahua
- LB043WQ2-TD02 utu
- Kaihoko LB043WQ2-TD02

